Studijas noma - minimums 2 stundas

Cena par stundu Eur 50. Virs 6 stundām (līdz 12h) - nemainīgi Eur 300

Cenā iekļauta stiklotās studijas noma (28 kvm) ar terasi, avota ūdens, iespēja pagatavot tēju, kafiju, trauki, pastaigu takas līdz Gaujai, mierpilna gaisotne, meža tīrais gaiss, pilnīga ŠEIT un TAGAD sajūta.

Dāmu jubilejām

Kad gribas pabūt vienai tikai ar labākajām draudzenēm, mammu, meitām, māsām... piestāj šeit, lai iedvesmotos. Skaista vieta ballītei ar iespēju to papildināt ar fotosesiju vai kaut kā skaista radīšanu.

Vecmeitu ballītēm

Sagādā pārsteigumu topošajai līgavai ar neaizmirstamu ballīti stikla studijā. Šī var būt kā viena no pieturvietām vai arī vienīgā, kur pavadiet visu dienu. Piedāvājumā gan dažādas radošas meistarklases, gan fotosesijas iespēja vai pat visa svinību procesa iemūžināšana.

Kāziniekiem

Šeit var uzburt burvīgu jaunā pāra pieturvietu (varu piedāvāt radošu darbošanos ar paliekošām vērtībām!). Mazu laulību cienītāji te atradīs lielisku vietu īpašajam notikumam, bet varbūt pat lielākā skaitā varam saorganizēt jūsu kāzu svinēšanu radošā un brīvā atmosfērā. Ideju netrūkst!

Oriģinālām idejām

Varbūt esi iedvesmojies šai vietā piestāt uz fotosesiju? Varbūt gribi bildināt šeit savu mīļoto? Atzīmēt kāzu jubileju? Varbūt vēl oriģinālāka ideja? Zvani un izstāsti!